Wydarzenia

Lato w mieście

start:   16 lipca 2012 r.    -   koniec:   30 lipca 2012 r.

(Warszawa) Klub Odlewnicza 7 organizuje dla wszystkich dzieci i młodzieży bezpłatne zajęcia nauki squasha. POLECAMY!!!

Lato w mieście - bezpłatne zajęcia z trenerem dla najmłodszych i młodzieży! Warszawski klub Odlewnicza 7 wychodzi na przeciw dzieciakom, które z różnych powodów musiały zostać na wakacje w Warszawie. 


W tym roku po raz pierwszy klub rganizuje w wakacje bezpłatne zajęcia gry w squasha dla dzieci i młodzieży. Chętni kierowani są do grup wiekowych 6-9 latków lub do grupy młodzieżowej 10-16 latków, przyjmowane są także osoby do 18 roku życia. 
 

Squasha jest wciąż sportem mało znanym, jednak zdobywającym od kilku lat rzesze nowych fanów. Jest bardzo dynamiczny, pozwalając zostawić dzieciom na korcie mnóstwo energii. Rozwija także orientację przestrzenną, ogólną koordynację ruchową i zmusza do myślenia. 

Ośrodek udostępnia rakiety w różnych rozmiarach, trzeba mieć tylko strój sportowy, właściwe obuwie i dobre chęci. 
Do grup trafiają dzieci o różnym poziomie umiejętności gry i różnej kondycji. Zdarza się, że rodzice proponują te zajęcia dzieciom "zasiedziałym" przed komputerami i telewizorami, z nadwagą. Squash to dobra okazja by się rozruszać. Prowadzenie zajęć ułatwiają gadżety sportowe, kolorowe urozmaicone przedmioty, których nie zawsze używa się na szkolnych zajęciach w-f. Dla dzieci wyjście na zajęcia to także okazja do spotkania z kolegami i koleżankami, zdobycia nowych znajomych. 
Każde spotkanie zaczyna się od wzajemnego przedstawienia, potem są zajęcia ogólnorozwojowe - tzw. rozgrzewka. Następnie trener przeznacza kilka minut na wprowadzenie o technice i potem najprzyjemniejsza część zajęć - praktyka gry w squasha, ciekawe ćwiczenia pozwalające opanować sztukę gry. 

 

Terminy najbliższych zajęć: 
 

Lipiec – godziny i terminy zajęć do ustalenia w zależności od ilości chętnych.
16.08 godz. 14
17.08 godz. 14
29.09 godz. 14
30.08 godz. 14

 

W przypadku większej liczby chętnych planowane jest otwarcie większej liczby grup.
Zapraszamy wszystkich chętnych. Zapisy prowadzone są przez recepcję klubu Squash Odlewnicza 7 www.odlewnicza7.pl

Tel.: 888 222 811

Popieramy inicjatywę i zachęcamy inne kluby do organiowania podobnych zajęć.