Trenerzy

Sport:
Miasto:
Klub:
Imię: Nazwisko:
Ilość trenerów: 8
Certyfikat: brak
Aneta Bohdanowicz
Centrum Tenisowe Arena, Korty Tenisowe KS Pocztowiec

Zapraszam na lekcje tenisa ziemnego. Jestem 3-krotną vice Mistrzynią Polski i lauretką wielu turniejów ogolnopolskich. Aktualnie studiuję Psychologię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Treningi prowadzę dla dzieci oraz osób dorosłych na wszytskich poziomach zaawansowania.

Telefon: 609-534-789
Email: anetabohdanowicz@wp.pl
Certyfikat: ESF Level 2
Maciej Chadzynski
Aerosquash

Absolwent warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Jako jeden z pierwszych Polaków zetknął się ze squashem w 1994 roku. Od tego czasu nieprzerwanie jest związany ze środowiskiem squasha w Polsce. Członek założyciel Polskiej Federacji Squasha, pierwszy Prezes PFS, trener ESF Level 2, Wicemistrz Polski 2004 rok, reprezentant Polski na zawodach ENCC i European Team Championships. Obecnie współpracuje z PFS w programie trenerskim czyli organizuje i prowadzi kursy dla przyszłych trenerów.

Telefon: 501607094
Email: mchadzynski@squash.pl
Certyfikat: EFS 2
Kamil Dominiak
Kahuna Squash & Badminton

Bardzo utalentowany zawodnik i trener. Finalista wielu turniejów squashowych. Swoją karierę rozpoczął w 2001 r. W 2006 został powołany do reprezentacji Polski na European Nations Challange Cup. Posiada certyfikat trenera Europejskiej Ferederacji Squasha level 2.

Telefon: 697589864
Email: kamil@erakiety.com
Certyfikat: ESF Level 1
Maciej Górski
Kahuna Squash & Badminton, Squash City

Rozpoczął grę w squasha w 2000 roku, trzy lata poźniej rozpoczął działalność trenerską. Posiada duże doświadczenie w pracy z dorosłymi oraz juniorami, zarówno początkującymi jak i zaawansowanymi. Był pierwszym trenerem aktualnego mistrza Polski Marcina Karwowskiego. Ma certyfikat Europejskiej Federacji Squasha ESF Level 1.

Telefon: 509436033
Email: maciekgorski@op.pl
Certyfikat: ESF Level 2
Tomas Hrazsky
Kahuna Squash & Badminton

Pochodzi z Czech. Przygodę ze squashem rozpoczął w 1998 roku, od początku odnosząc duże sukcesy. Kilka lat później odbył szkolenia trenerskie w Pradze oraz w Wiedniu. Doskonale sprawdza się w treningu osób dorosłych jak i dzieci. Jest trenerem mistrza Słowacji oraz mistrza i mistrzyni Polski 2010. Posiada certyfikat trenera Europejskiej Federacji Squasha level 2.

Telefon: 698437762
Email: tomas.hrazsky@seznam.cz
Certyfikat: ESF Level 2
Marcin Leszewicz
Kahuna Squash & Badminton, Squashyński

Trener z międzynarodowym certyfikatem. Ex-tenisista, wielokrotny reprezentant polski w squashu. Gra od 2000 roku. W 2003 zdobył wicemistrzostwo Polski i dołączył do grona najlepszych zawodników w kraju. Trener wielokrotnej mistrzyni Polski Dominiki Witkowskiej oraz mistrzyni Polski 2008 Anny Jurkun.

Prowadzi zajęcia na terenie Warszawy.

Telefon: 501099066
Certyfikat: AWF Poznań nr 5208/2004
Tom Pan
Korty TKKF As

Swoja życiową przygodę z tenisem rozpoczął w 1987r. Ma za sobą karierę zawodniczą.
Od kilku lat dzieli się swoim doświadczeniem oraz umiejętnościami z tymi, dla których tenis stał się doskonałym sposobem spędzania wolnego czasu.
Na swoich lekcjach wykorzystuje najnowszą metodykę nauczania poszczególnych uderzeń. Skupia uwagę na uczniu, dostosowując sposób nauczania do indywidualnych potrzeb i predyspozycji.
Lekcje tenisa skierowane są do wszystkich, bez względu na wiek, którzy poszukują odpowiednich dla siebie form aktywności fizycznej i jednocześnie pragną miło i aktywnie spędzić wolny czas.
 

Email: pancek82@gazeta.pl
Certyfikat: JTF Junior Tennis School, PTR from Stowe , Vermont
Maciej Rybiałek
Centrum Tenisowe Zawada

Prowadzi indywidualne i grupowe lekcje tenisa ziemnego w Łodzi. Jest byłym zawodnikiem MKT Łódź, za ma sobą wieloletnie starty w turniejach rangi ogólnopolskiej jak i międzynarodowej. Jest medalistą Drużynowych Mistrzostw Polski, Mistrzostw Regionu i OTK.

Telefon: 696285072
Email: maciejrybka@o2.pl