Strona klubu

Kahuna Squash & Badminton

ul. Zawodzie 26, 02-981 Warszawa
E-mail: kahuna@kahuna.com.pl
Tel.: (22) 858 74 74, 667 58 74 74
Fax: 22 651 59 27
Pon-Pt: 07:00 - 23:00
Sobota: 08:00 - 22:00
Niedziela: 08:00 - 22:00


Łazienka:Tak
Szatnia:Tak
Bar:Tak
Sklep:Tak
Wypożyczalnia sprzętu:Tak
Parking:Tak
Korty do squasha:9
Korty do badmintona:3

Informacje

Kahuna powstała w 2003 roku, jako jeden z pierwszych klubów squashowych w Polsce. Od tego czasu stanowi podstawowy punkt na squashowej mapie naszego kraju. Dzięki niedawnej rozbudowie Klub powiększył dwukrotnie liczbę kortów, oferując swoim Klientom aż 8 profesjonalnych boisk i stając się tym samym jednym z największych obiektów umożliwiających uprawianie tego sportu w Polsce. Przez lata w naszym klubie odbyły się dziesiątki turniejów, od klubowych przez ogólnopolskie, po międzynarodowe. W 2006 byliśmy organizatorem prestiżowego, międzynarodowego turnieju ENCC - European Nations Challenge Cup, na którym gościliśmy zawodniczki i zawodników z kilkunastu krajów. W 2007 roku mieliśmy okazję przeprowadzić najważniejszy turniej w kraju - Indywidualne Mistrzostwa Polski. Jako pierwszy klub w Polsce rozpoczęliśmy kursy trenerskie pod patronatem Europejskiej Federacji Squasha, które organizowane są cyklicznie po dziś dzień.


Od 2008 roku prowadzimy ścisłą współpracę z instruktorami Reebok University, którzy na dwóch przestronnych salach prowadzą zajęcia fitness. Szeroki wybór godzin i typów treningów pozwolą każdemu zwolennikowi ruchu i dobrej zabawy na kształtowanie swojej sylwetki pod okiem najlepszych trenerów. 


Pod koniec 2009 roku Kahuna poszerzyła swoją działalność o badmintona. Trzy profesjonalne korty do tej dyscypliny gwarantują  doskonałą zabawę w różnych konfiguracjach: od dynamicznej gry na wysokim poziomie, przez debla, po rekreacyjne spotkania w gronie rodzinnym lub towarzyskim.


Po zmaganiach fizycznych od wielu lat oferujemy także relaks w części welness. Bogaty wybór różnego rodzaju masaży pozwoli na rozluźnienie i zregenerowanie mięśni, zadba także o duchową stronę organizmu naszych Klientów. Wszystko pod okiem profesjonalistów.