Strona klubu

Elite Sport Club Szczecin

ul. Spółdzielców 8k, 72-006 Mierzyn (k. Szczecina)
E-mail: kontakt@elitesportclub.pl
Tel.: 531 010 101
Codziennie: 06:00 - 00:00


Łazienka:Tak
Szatnia:Tak
Parking:Tak
Korty do tenisa:2

Informacje

Tennis Club wchodzi w skład nowoczesnego ośrodka sportowego Elite Sport Club. Ośrodek sportowy mieści się  w Mierzynie, leżącym na obrzeżach Szczecina. Nazwa naszego ośrodka zobowiązała nas, by zapewnić Państwu najwyższy komfort oraz najlepsze warunki do gry w tenisa, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych zawodników.

Zapraszamy do korzystania z dwóch nowoczesnych pełnowymiarowych kortów tenisowych o nawierzchni z mączki ceglanej. Korty przykryte są halą wykonaną z konstrukcji aluminiowej o wysokości 9 metrów. Boki hali o wysokości 6 metrów wykonane są z przeźroczystej foli [ ściąganej na sezon letni ] dającej komfort gry przy naturalnym dziennym świetle. Hale wyposażone są także w najnowszej generacji odbiciowe [ nie oślepiające grających ] oświetlenie halogenowe, umieszczone poza liniami bocznymi kortów o natężeniu 600 Luxów. Dodatkowym komfortem gry jest automatyczny system zraszania kortów. W sezonie zimowym pełen komfort gry zapewni nowoczesny system ogrzewania hal.

Elite Sport Club ma charakter prorodzinny, to miejsce do spędzania czasu i aktywnego wypoczynku dla całej rodziny. Sprzyja temu przepięknie zagospodarowany teren wokół kortów  obfitujący w unikatową architekturę zieleni oraz wkomponowany w nią plac zabaw dla dzieci.